Laja Joga :: Tantra :: Laja Marga :: Biblioteka Laja Jogi :: Laja Warsztaty
» Laja Joga » Tantra

Follow us on:
UNIWERSYTET HIMALAYA
NAUKI MISTRZÓW
Ezoteryczny Uniwersytet
Duchowy HIMALAYA
Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia duchowych studiów korespondencyjnych.
Po zarejestrowaniu będziesz otrzymywać dwa razy w tygodniu Duchowe Orędzie Himalajskich Mistrzów w postaci lekcji i wykładów.
Liczba studentów: 878
Zarejestruj się
Biblioteka Wiedzy Ezoterycznej - katalog
SATSANG on WEB
Himalaya Master - odpowiedzi na pytania Uczniów, Studentów
Zbiory nauk duchowych:
Sûtry: HRIDAYA (Apokryfy)
Udâny: PMH
Ćakramy
Tajemna Wiedza o Ćakramach - ośrodkach świadomości i duchowych mocy!
Jogasutra
Księga Jogi - Ryszi Patańdźali. Komentarze
Gematria
Mistyczna Numerologia
Kosmogram Gematryczny
Listy od Mistrza
Duchowe nauki i rady zawarte w listach od Himalaya Master do Uczniów
Gâthâ
Nauki wierszem, poematy i powiedzenia metryczne
Słownik
Himalaya Wiki
 
 


KSIĄŻKI, SKRYPTY, CD
PREZENTY DLA SPONSORÓW
Nowości:
Devanagari
praca zbiorowa
blok do ćwiczeń
kaligrafii sanskrytu
Czohanija 2008
Himalaya Tirtha Sangha
Pieśni duchowe, bhadżany, hymny wedyjskie, mantramy nagrane podczas Festiwalu Czohanija 2008.
Sukha Sutra
The Himalaya Master
Płyta CD, 42 afirmacje piosenki, które pomagają rozwinąć cechy bogactwa duchowego i materialnego.
Przekazy Mistrza Himalaya TOM 2
Himalaya Master
Perły Duchowej Wiedzy. Kolejne odpowiedzi na nurtujące pytania, porady i wskazóowki. Autor prostuje wiele zagmatwanych zagadnień z dziedziny Rozwoju Ducha, Jogi, Medytacji, Religii, Mistyki.
Aktualna lista prezentów
 
 
Licznik odwiedzin: 6626716
Ostatnia aktualizacja strony:
06-11-2022, 22:28

Tantra oznacza dosłownie "wyzbycie się prymitywności", "wysubtelnienie". Termin Tantra jest synonimem pojęcia Magia w szczególności do dziedziny kształtowania miłosnych związków międzyludzkich oraz życiowego powodzenia czyli w praktyce skutecznego prosperowania. W naukach Laja Jogi, Tantra zajmuje poczesne miejsce ponieważ dotyczy skutecznego usuwania problemów kłopotów codziennego ludzkiego życia. Mędrcy Tantrę nazwali Sztuką Życia, a współcześnie treningi tantryczne pojawiają się pod nazwami Psychosyntezy, Psychologii Transpersonalnej, Rebirthingu, Regresingu, Sztuki Życia, Laboratorium Psychoedukacji, Szkoły Życia, Kursów Prosperity, Świadomości Dobrobytu, Związków Miłości, Sztuki Afirmowania, Duchowej Kultury, Kursu Cudów, Menadżeringu, Duchowego Tańca, Pozytywnego Myślenia, Twórczej Wizualizacji, Asertywności, Kreatywności i podobnych. Wszystkie te kursy i treningi są właśnie wprowadzeniem w jakiś aspekt wiedzy i praktyki naszej starożytnej Tantry będącej prawdziwą Magią Życia.

 

Tantra obejmuje wiedzę praktyczną o tym jak żyć i funkcjonować w świecie pośród ludzi, jak stwarzać udane związki intymne, miłosne, jak odnajdywać życiową miłość, jak stwarzać sobie warunki do godziwego ludzkiego życia, dobrobytu, powodzenia, dochodu i szczęścia. Twórcze i skuteczne aranżowanie swoich spraw bytowych i życiowych, rozwiązywanie problemów, usuwanie psychicznych cierpień jest niewątpliwie dobrym początkiem jakiegokolwiek duchowego życia niezależnie od wyznawanej religii i światopoglądu. Współcześnie mówi się o Tantrze hinduistycznej, buddyjskiej, muzułmańskiej (sufickiej), żydowskiej i chrześcijańskiej. Tantra żydowska znana jest szczególnie ze skutecznej działalności na polu prosperity, bogactwa i dobrobytu, a wcielenie w życie odpowiednich zasad postępowania zawsze daje pożądane rezultaty.

Człowiek ma prawo do Miłości, człowiek ma prawo do Dobrobytu i twórczego realizowania się w życiu na wybranym polu nauki, sztuki, religii, pracy, techniki, artyzmu i innych. Poznanie samego Siebie (Atmana) i realizowanie się w życiu jest właśnie wedyjską sztuką Samorealizacji i Samourzeczywistnienia. Wcielenie w życie zasady Miłości staje się siłą napędową dla realizacji człowieka w jego indywidualnym życiu. Miłość intymna w wybranym związku i świętość każdego aktu seksualnego, Miłość i Przyjaźń w międzyludzkim Braterstwie, udana i pełna Miłości działalność zapewniająca powodzenie w dochodowych Przedsięwzięciach (Prosperity), otwarcie dla wymiaru duchowej sztuki i tworzenia, wszystko to zwiastuje rodzącą się w bólach i pośród ciemnych przeciwności Nową, Socjalną Kulturę Duchową zwaną Społecznością Epoki Wodnika. Zasada Miłości dla Wszystkich staje się powoli acz nieuchronnie podstawą, podstawowym Prawem Funkcjonowania każdego Nowego, Odrodzonego Człowieka Przyszłości.

Usuwanie lęków, samoakceptacja, bycie tutaj i teraz, harmonia z innymi ludźmi, poszanowanie życia i stworzeń, budowanie pokoju i braterstwa to działalność ludzi na rozmaitych polach aktywności na całej naszej planecie. Tantra oferuje proste i skuteczne narzędzia oczyszczania człowieka z gniewu, zmartwień, problemów i trosk, usuwania lękowych fobii i demonicznych zagrożeń starej cywilizacji epoki Ryb opartej na feudalnym przymusie i terrorze. Nowe społeczeństwa odejdą od struktur feudalnych i feudalno-parlamentarnych budując w pełni timokratyczne społeczności, w których każdy będzie miał bezpośredni głos w zarządzaniu społeczeństwem, a wartości ludzkie zostaną zbudowane na autorytecie autentycznych Przewodników Duchowych, Guru rodzaju ludzkiego, którzy rzeczywiście widzą cel i przeznaczenie rodzaju ludzkiego.

Uwolnienie, wybawienie człowieka od wszelkich kompleksów i syndromów winy przeważnie indukowanych, wmówionych przez chore otoczenie, szczególnie syndromów winy w dziedzinie życia seksualnego oraz prawa do bogactwa, zdaje się być podstawowym priorytetem wszelkiej terapeutycznej działalności w społeczeństwie. Rozmaite fobie, jak poczucie zagrożenia, urojenia grzeszności z wiązane z seksem, kompleks biedy i niższości, syndrom uległej i podporządkowanej owieczki, a raczej barana niezdolnego do samodzielnej i twórczej egzystencji, chora, apodyktyczna władza rodzicielska o strukturze feudalnej prowadząca do wyniszczenia jednostki, brak wartości duchowych i moralnych w społeczeństwie, wszystko to jest przedmiotem zainteresowania i kompleksowej terapii, przemiany i oczyszczenia w procesach prostych i przystępnych ćwiczeń Laya Tantra.

Sztuka Afirmowania i zmieniania wzorców myślowych, magia myśli, wizualizacji i modlitwy jest skutecznym narzędziem projektowania własnego losu, zmieniana uwarunkowań i polepszana własnego bytu dla każdej ludzkiej istoty. Ćwiczenia oddechowe i proste wibracje dźwiękowe pozwalają skutecznie oczyścić człowieka z jego kompleksów, fobii i zahamowań aby żył całą pełnią życia.

The Himalaya Master

SZUKAJ na naszej stronie


OGŁOSZENIA
 
Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
CHIŃSKI
.
Prosimy o kontakt
na adres mailowy:
info@himalaya-tirtha.org

Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
HISZPAŃSKI
.
Prosimy
o kontakt na adres mailowy: 
sadadeva@yahoo.es
Tablica ogłoszeń
 
   
 

© 2005-2010 by Himalaya Tirtha Sangha.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów
zawartych na stronie bez zgody jej autorów jest ZABRONIONE.
Engine by CodaTeam

Kontakt: info@himalaya-tirtha.org


Firefox 3  Submit your website to 20 Search Engines - FREE with ineedhits!
 
strona zaprojektowana
i zarządzana na platformie
Apple Macintosh
komunikację oraz wymianę
danych z serwerem ftp
obsługuje TRANSMIT 3