Wadźrasattwa :: Biblioteka Wadźrasattwa :: Medytacja Pokoju :: Wadźrasattwa Warsztaty
» Wadźrasattwa » Biblioteka Wadźrasattwa » Konfirmacje Woli Bożej

Follow us on:
UNIWERSYTET HIMALAYA
NAUKI MISTRZÓW
Ezoteryczny Uniwersytet
Duchowy HIMALAYA
Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia duchowych studiów korespondencyjnych.
Po zarejestrowaniu będziesz otrzymywać dwa razy w tygodniu Duchowe Orędzie Himalajskich Mistrzów w postaci lekcji i wykładów.
Liczba studentów: 878
Zarejestruj się
Biblioteka Wiedzy Ezoterycznej - katalog
SATSANG on WEB
Himalaya Master - odpowiedzi na pytania Uczniów, Studentów
Zbiory nauk duchowych:
Sûtry: HRIDAYA (Apokryfy)
Udâny: PMH
Ćakramy
Tajemna Wiedza o Ćakramach - ośrodkach świadomości i duchowych mocy!
Jogasutra
Księga Jogi - Ryszi Patańdźali. Komentarze
Gematria
Mistyczna Numerologia
Kosmogram Gematryczny
Listy od Mistrza
Duchowe nauki i rady zawarte w listach od Himalaya Master do Uczniów
Gâthâ
Nauki wierszem, poematy i powiedzenia metryczne
Słownik
Himalaya Wiki
 
 


KSIĄŻKI, SKRYPTY, CD
PREZENTY DLA SPONSORÓW
Nowości:
Devanagari
praca zbiorowa
blok do ćwiczeń
kaligrafii sanskrytu
Czohanija 2008
Himalaya Tirtha Sangha
Pieśni duchowe, bhadżany, hymny wedyjskie, mantramy nagrane podczas Festiwalu Czohanija 2008.
Sukha Sutra
The Himalaya Master
Płyta CD, 42 afirmacje piosenki, które pomagają rozwinąć cechy bogactwa duchowego i materialnego.
Przekazy Mistrza Himalaya TOM 2
Himalaya Master
Perły Duchowej Wiedzy. Kolejne odpowiedzi na nurtujące pytania, porady i wskazóowki. Autor prostuje wiele zagmatwanych zagadnień z dziedziny Rozwoju Ducha, Jogi, Medytacji, Religii, Mistyki.
Aktualna lista prezentów
 
 
Licznik odwiedzin: 6626736
Ostatnia aktualizacja strony:
06-11-2022, 22:28


Podstawowe przykazania
Dekalog Woli Bożej-Karma Joga!

1. JAM JEST JAHWAH, Twój Bóg, ELOHIM, a nie będziesz mieć żadnych innych bogów oprócz Mnie!

2. Nie będziesz czynić sobie żadnych rzeźbionych ani odlewanych podobizn tego, co jest w Niebie u góry, ani tego co jest na Ziemi w dole, ani tego co jest pod wodami i nie będziesz się im kłaniać ani im służyć, bo Ja JAHWAH, Twój Bóg ELOHIM, Jestem Bogiem Zazdrosnym, zrzucając winy ojców na dzieci, aż do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą i okazuję ŁASKĘ Rahmanan, tysiącom tych, którzy Miłują Mnie i przestrzegają moich Przykazań!

3. Nie będziesz brał Imienia JAHWAH, Twego Boga ELOHIM do czczych próżnych rzeczy, ponieważ JAHWAH nie dopuści winy tym, którzy używają Jego Imienia do czczych, próżniaczych rzeczy i spraw!

4. Pamiętaj Dzień SOBOTY, aby go Uświęcać! Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszelką swoją pracę, ale Siódmy Dzień jest SOBOTĄ Boga Twego JAHWAH! Nie będziesz w SOBOTY pracować, ponieważ w sześć dni JAHWAH stworzył Niebiosa, ziemię, morze i wszystko co na nich jest, a Dnia Siódmego ODPOCZĄŁ (Sabbat) i POBŁOGOSŁAWIŁ JAHWAH Dzień Soboty i UŚWIĘCIŁ GO!

5. Szanuj twego ojca i twoja matkę, aby długimi były Dni Życia twego na Ziemi, która JAHWAH, Bóg-Elohim daje tobie!

6. Nie będziesz zabijać!

7. Nie będziesz przyzwalać zdradzie (cudzołóstwu)!

8. Nie będziesz okradać!

9. Nie będziesz wnosić fałszywego świadectwa przeciwko sąsiadowi swemu!

10. Nie będziesz pożądliwym (chciwym) ani domu sąsiada, ani jego żony, służby czy majątku, niczego, co jest sąsiada (bliźniego) twego!

J H W H

11. Wy którzy widzieliście jak przemawiałem do was z Niebios (Szamaim), nie czyńcie sobie ze Mną żadnych bożków srebrnych ani nie czyńcie sobie bożków ze Złota!

12. OŁTARZ z Ziemi dla mnie zbudujcie i ofiary wasze na nim spalajcie i wasze ofiary POKOJU we wszystkich miejscach, gdzie wpisałem moje IMIE JAHWAH przyjdę do was i będę was BŁOGOSŁAWIĆ, a jeśli chcecie zbudować mi OŁTARZ KAAMIENNY, nie może on być z kamieni obrabianych, gdyż jeśli użyjecie narzędzi zbeszcześcicie go i nigdy nie wchodźcie na stopnie Mojego OŁTARZA, jeśli wasze Łono nie jest należycie okryte!

J H W H

13. Trzy razy w ciągu roku wszyscy ludzie pojawiają się przed JHWH (Jahwah), Bogiem ELOHIM! Trzy razy utrzymywać będziecie ŚWIĘTA dla Mnie w ciągu roku! Będziecie utrzymywać Święto Przaśników przez Siedem Dni jedząc tylko grzany Chleb i Święto Plonów, oraz Święto Namiotów przez Siedem Dni!

14. Będziesz służyć JAHWAH, temu Bogu, ELOHIM, a On będzie Błogosławić twój Chleb i twoją Wodę i oddali od Ciebie wszelką słabość, choroby!

15. Ja posyłam ANIOŁA (MALAK) przed tobą, ażeby prowadził cię DROGĄ, utrzymywał Cię w Drodze i doprowadził do miejsca, które dla ciebie przygotowałem! Bądź świadom(a) Jego i bądź posłusznym Jego głosowi, a nie prowokuj go, gdyż ON nie wybaczy ci twoich występków (przewinień), bo jest w Nim Moje IMIĘ! Jeśli rzeczywiście będziesz posłuszny Jego głosowi i wykonasz wszystko, co mówię, wtedy będę wrogiem twoich wrogów i przeciwników twoich przeciwników!

16. JAM JEST JAHWAH, wasz Bóg ELHOIM, dlatego Uświęcajcie się i bądźcie Świętym, gdyż JAM JEST Świętym (Kaddosz)!

17. Nigdy nie obcuj z osobami tej samej płci tak, jak współżyje się z osobami płci przeciwnej, gdyż jest to Obrzydliwością ani nie obcuj ze zwierzęciem seksualnie, gdyż jest to OBŁĘDEM! I nie obcuj cieleśnie z bliskimi krewnymi czy teściami, braćmi, siostrami, rodzicami, ciotkami czy wójkami ani stryjami lub posierbami, gdyż jest to niegodziwością, czartostwem!

18. Nie będziesz czynić żadnej niesprawiedliwości w sądzeniu ze względu na biedę lub bogactwo człowieka, ale będziesz Sprawiedliwym (Tsidkenu) sądząc swego sąsiada!

19. Nie będziesz przeklinać umarłych ani nie będziesz ślepym rzucać przeszkód pod nogi!

20. Nie będziesz nastawiać na życie swego sąsiada ani przelewać jego krwi, ani nie będziesz nienawidzić swego brata w swym Sercu! Nie będziesz dokonywać zemsty ani brać odwetu na dzieciach twego Ludu, ale będziesz kochać sąsiada jak siebie samego!

21. Nie czyń jakichkolwiek nacięć na swym ciele z powodu zmarłych ani nie czyń jakichkolwiek trwałych znaków (tatuaży) na swym ciele!

22. Nie zmuszaj swej córki do prostytucji czyniąc z niej nierządnicę, gdyż cały kraj doprowadzi to do upadku w królestwo nierządu, a ziemie do niegodziwości (czartostwa).

23. Nie zważaj na tych, którzy mają zaprzyjaźnione duchy zmarłych ani nie podążaj za czarnoksiężnikami (wizardami), by się przez nich nie skalać!

24. Nie uciskajcie ani nie dręczcie cudzoziemca, który osiedlił się pośród was, a kochajcie go jak siebie samych!

25. W siódmym roku będzie Sobota (Sabbat). Odpocznienia dla ziemi (voli), Sobota dla JAHWAH; nie będziesz wtedy ani obsiewać pola, ani uprawiać winnicy, bo sześć lat uprawiasz rolę i winnicę i gromadzisz plony swoje, a w siódmym roku przestrzegaj Soboty (Sabbatu) JHWH!

26. Nie uciskajcie, nie dręczcie jedni drugich, lecz miejcie wzgląd na JAHWAH, swego Boga, ELOHIM, a będziecie w swym kraju mieszkać bezpiecznie!

27. Jedynie na podstawie zeznań dwóch lub trzech zgodnych i niezależnych, wiarygodnych świadków możesz wydać wyrok i uznać człowieka winnym w szczególności najwyższej kary, nigdy zaś na podstawie zeznań jednego świadka nie wolno karać!

28. Będziesz czynnie usuwać wszelkie zło spośród swego Ludu (kraju)! Nie będziesz niewinnej krwi przelewać na twojej ziemi, w twoim kraju!

29. Jeśli składasz Bogu Ślubowanie, Obietnicę, dotrzymuj JAHWAH Bogu EL swej obietnicy, przysięgi, albowiem zostaniesz zmuszony do jej wypełnienia i będziesz musieł ją Spłacić! Wypełnij wszystko, co przyrzekniesz głośno, ustami swoimi. Jeśli człowiek chce się poświęcić dla JAHWAH, niech składa ŚLUB NAZIREATU, powstrzymując się od picia wina i mocnego napoju (sycery, wódki) niech nie strzyże włosów swej głowy ani nie dotyka trupów zmarłych, bo poświęcił się Bogu na określoną liczbę lat!

30. Bądź silnym i potężnej Odwagi (mężnym), a nie obawiaj się wrogów ani przeciwników! A zwróć się do JAHWAH tego Boga, ELOHIM, całym swoim Sercem i całą swoją Duszą, aby móc Żyć!

31. Bądź (człowieku) owocnym, powiększaj się, zasiedlaj ziemię i czyń ją sobie poddaną! Panuj nad rybami morza i nad ptactwem powietrznym, a także nad każdą żyjącą istotą, która porusza się po ziemi! A zważaj i słuchaj! Daję Ci każdą roślinę wydającą nasienie (ziarno), jaka jest na Ziemi i każde drzewo, na którym są owoce zawierające nasienie, niech dla ciebie będzie to POKARMEM!KOMENTARZ! Oto 31 wybranych Przykazań Woli Bożej dla naprawy ludzkiego życia i boskości człowieka, który żyje na Ziemi pod Niebem tej zielankawo-błękitnej planety, Gaya! Duchowe Zasady Życia, Prawa Natury, wszystkie pochodzą od Boga-Stwórcy Życia Stwórcy Całej Natury, Przyrody i radą Mędrców Ludzkości muszą być przez człowieka respektowane. Niniejszy wybór rozpoczyna się Dekalogiem chrześcijańskim i żydowskim w jego oryginalnej, pierwotnej, biblijnej wersji, a uzupełniony jest dalszymi radami i wskazaniami, Objawionym ludzkości przez Boga do Proroków i Świętych. Świątynia Mądrości Śigatse dla wyprostowania ludzkich ścieżek losu poleca głębokie rozważanie Praw i Zasad Natury, w każdy dzień miesiąca, stąd 31 myśl wybranych na każdy dzień kalendarzowego miesiąca! Polecamy naturalnie głęboko oddychać, wielokrotnie czytać i utwierdzać w sobie kolejne Przykazania Woli Bożej, która ukształtowała Prawo Przyrody i Losu! Możesz codziennie przeczytać spokojnie wszystkie Zasady Bytu, a odpowiednio dla dzisiejszej daty czytaj wiele razy i mocno wpisz wygraweruj w swym Sercu i Umyśle, na Tablicy sumienia, o której powiadają hermetycy, że jest Szmaragdową Tablicą Duszy. Zwróć też uwagę na oryginalne zapisanie transkrybcji Imienia Boga, JHWH oraz słowa Bóg-ELOHIM, ELOAH, EL! Prawo i zasady Duchowe powinny być studiowane i stopniowo przyswajane przez osoby związane ze Świątynią Mądrości Sigatse, przez wszystkich, którzy chcą poprawić swój Los i usunąć zgubne fatum, w czym Ścieżka Karma Jogi - Naprawy Życia, Sztuki Życia jest jak najbardziej przydatna i właściwa! Świątynia Mądrości Sigatse to Niebiańskie Miasto, zwane też Niebiańską Górną Jerozolimą i Grodem Pokoju, a także mityczną siedzibą wieszczów, Pałacem Złotego Miasta czy Siedzibą Kheri-Kheba! Utrwalaj w sobie boskie i duchowe Prawa i Zasady, utrwalaj w Sercu Dobrą Duszę, bo każdy Dobry Człowiek miłuje Boga, a jest to Miłość Jego Przykazań, czyli Miłość Woli Bożej, bo Dobra Wola Boża objawiona jest Przykazaniem dla każdego Prawa Bożego, co jest Pierwszym Stopniem (JAMA) w klasycznym ujęciu Jogi i Radźa Jogi oraz każdej prawdziwej Religii Ducha.

The Himalaya Master

Jeśli podobał Ci się artykuł
dodaj do niego swój głos
7
Zobacz ranking najbardziej popularnych artykułów na naszej stronie
SZUKAJ na naszej stronie


OGŁOSZENIA
 
Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
CHIŃSKI
.
Prosimy o kontakt
na adres mailowy:
info@himalaya-tirtha.org

Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
HISZPAŃSKI
.
Prosimy
o kontakt na adres mailowy: 
sadadeva@yahoo.es
Tablica ogłoszeń
 
   
 

© 2005-2010 by Himalaya Tirtha Sangha.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów
zawartych na stronie bez zgody jej autorów jest ZABRONIONE.
Engine by CodaTeam

Kontakt: info@himalaya-tirtha.org


Firefox 3  Submit your website to 20 Search Engines - FREE with ineedhits!
 
strona zaprojektowana
i zarządzana na platformie
Apple Macintosh
komunikację oraz wymianę
danych z serwerem ftp
obsługuje TRANSMIT 3