Wadźrasattwa :: Biblioteka Wadźrasattwa :: Medytacja Pokoju :: Wadźrasattwa Warsztaty
» Wadźrasattwa » Biblioteka Wadźrasattwa » Podróże Posłańca Niebios

Follow us on:
UNIWERSYTET HIMALAYA
NAUKI MISTRZÓW
Ezoteryczny Uniwersytet
Duchowy HIMALAYA
Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia duchowych studiów korespondencyjnych.
Po zarejestrowaniu będziesz otrzymywać dwa razy w tygodniu Duchowe Orędzie Himalajskich Mistrzów w postaci lekcji i wykładów.
Liczba studentów: 878
Zarejestruj się
Biblioteka Wiedzy Ezoterycznej - katalog
SATSANG on WEB
Himalaya Master - odpowiedzi na pytania Uczniów, Studentów
Zbiory nauk duchowych:
Sûtry: HRIDAYA (Apokryfy)
Udâny: PMH
Ćakramy
Tajemna Wiedza o Ćakramach - ośrodkach świadomości i duchowych mocy!
Jogasutra
Księga Jogi - Ryszi Patańdźali. Komentarze
Gematria
Mistyczna Numerologia
Kosmogram Gematryczny
Listy od Mistrza
Duchowe nauki i rady zawarte w listach od Himalaya Master do Uczniów
Gâthâ
Nauki wierszem, poematy i powiedzenia metryczne
Słownik
Himalaya Wiki
 
 


KSIĄŻKI, SKRYPTY, CD
PREZENTY DLA SPONSORÓW
Nowości:
Devanagari
praca zbiorowa
blok do ćwiczeń
kaligrafii sanskrytu
Czohanija 2008
Himalaya Tirtha Sangha
Pieśni duchowe, bhadżany, hymny wedyjskie, mantramy nagrane podczas Festiwalu Czohanija 2008.
Sukha Sutra
The Himalaya Master
Płyta CD, 42 afirmacje piosenki, które pomagają rozwinąć cechy bogactwa duchowego i materialnego.
Przekazy Mistrza Himalaya TOM 2
Himalaya Master
Perły Duchowej Wiedzy. Kolejne odpowiedzi na nurtujące pytania, porady i wskazóowki. Autor prostuje wiele zagmatwanych zagadnień z dziedziny Rozwoju Ducha, Jogi, Medytacji, Religii, Mistyki.
Aktualna lista prezentów
 
 
Licznik odwiedzin: 6626663
Ostatnia aktualizacja strony:
06-11-2022, 22:28
Oto wezwałem imienia Boga i Mistrza Mego, a imię Moryah zabrzmiało wibrująco w OKU GŁOWY i przepełniło całe ciało. I zajaśniał świetlisty blask, zadrżały wibrujące cząstki światła, jakie wypełniają Boskie Oko Głowy i otworzył się tunel światła dla mej duszy, aby mogła wzlecieć i poszybować ku Krainom Światłości, do Niebios Moryah zwanego też Henochem, Metatronem! To ciało jak martwe pozostało, a obraz Boskiego Moryah, Władcy Królestwa Paksala wibrował radośnie na swoim Tronie pośród cudownych hierarchii aniołów. OM - Słowo Boże, jakim Przedwieczny, Najwyższy stworzył cały świat i wszelkie życie skupiło jeszcze więcej światła, aby otworzyła się subtelna Brama, przez którą moja dusza mogła ulecieć z tego ciała i wznieść się do Królestwa Boga w Siódmym Niebie, skąd wychodzą wszelkie rozkazy Woli Bożej dla Dobra Planety. Oto dobry Bóg, Obraz Woli Bożej, EL-Moryah zasiada w błękicie niebiańskiego blasku na swym Tronie Bożym, jaki mu dano, kiedy objął Władzę nad Tronem Bożym jako Mały Bóg Jahwah. Kātan jak Metatron, albowiem żył Prorok Enoch (Henoch) na Ziemi i uległ Przemienieniu, Angelizacji w Wielką Istotę Bożą. Kto chce być bliżej Boga musi się upodabniać do Boga, stawać jaśniejącym Obrazem Jego Majestatu i Jego pełnić Wolę. Oto każde wezwanie Imienia Moryah otwiera wewnętrzną subtelną Bramę i Tunel Światła, przez który dusza moja ulatuje do Królestwa Paksala, gdzie Anioły Boga układają losy ludzkości, planety i stworzeń a myśli, słowa i czyny stworzeń są istotną przyczyną dziejów.

Oto ujrzałem rozliczne armie i orszaki Lipika Dewa, Aniołów Losu i Przeznaczenia, które nieuchronnie wykonują wyroki Niebios, wyroki i rozkazy Tronu Bożego. Oto ujrzałem Pasterzy postawionych nad ludami i narodami, zgromadzonych na Dzień Wielkiego Sądu Boga, który ustanawia dzieje w kolejnych cyklach świata, a są to okresy nawet wielu tysięcy lat! Ilekroć otwiera się Droga Tunelu całą duszą wędruję wzwyż na Niebiosa, do Paksalam, siedziby Mocy Mądrości i Woli, którą Bóg kieruje światami żyjących istot. I ujrzałem tę Ziemię z wieloma jej globami oddzielonymi czasem, siedem razy po siedem globów i trzy Niebiańskie planety w Łańcuchu Ziemi, a wszystkie oddzielone od siebie bramami czasu. W tym globy piekielne, przechodnie i globy z dobrodusznymi ludzkościami, a także liczny i ludny glob, tych, którzy skazani są na Zagładę z powodu ustawicznego odrzucenia Boga i Jego Posłańców. Jakże piękna i rozległa jest Niebiańska Kraina Paksalam, gdzie Moc Mądrości króluje w pełni chwały, a wypełnianie Woli Bożej każdą potężną istotę anielską napełnia radością i rozkoszą. I przelano do mego Serca ustami Potężnego Anioła wszelkie Prawa i Zasady oraz Postanowienia Żywego Boga, Króla Planety a Mistrz Moryah był przyjął mnie jako swego Ucznia, a pobłogosławił Berłem Mocy, które strzeże Przykazań Boga u wszystkich, którzy trzymają się Jego Miłości! Wszelkie Prawa i Nakazy Boga dla ludzkości oraz zasady prowadzenia ludzi Ścieżką Bożą zostały mi przypomniane i ugruntowane zapisane w Sercu Ogniem Chwały z Tronu Boga. I ujrzałem tam Wielką Radę Siedemdziesięciu Strażników Nieba i Ziemi i ujrzałem Radę Dwudziestu Czterech Proroków wokół Króla Paksala, którego Anioły Mistrzowskie kierują losami i przeznaczeniem planety, każdego z globów jej Łańcucha Czasu, a w każdym są ludzkości liczące miliardy i dziesiątki miliardów istnień. Każda dusza żywa zapisywana jest dokładnie, a jej uczynki znane są aniołom i nie ma o tobie człowiecze niczego, czego by nie wiedziano i co nie miałoby zostać tam ujawnione. Podróż Tunelem i odwiedziny w Krainie Diamentowego Blasku Prawdy zdają się trwać jak wieczna chwila, ale na tej Ziemi mijają długie godziny Boskiego Letargu, który podobny jest do snu, a przecież od dzieciństwa regularnie odwiedzamy Krainę Władcy Przeznaczenia, który nakazał ludziom pokutowanie za ich złe uczynki poprzez uwielbianie Boga, radosne i szczere modlitwy, posty i pokłony.

Oto i stałem razu pewnego przed Tronem Sądu Trzech Bogów Nieba, a cała Trójca osądziła tę Ziemię, która ciąży grzechem, którego wystarczy dla 150-cio krotnego uśmiercenia każdego człowieka. Oto wszystko zostało spustoszone przy końcu cyklu czasu, a potem życie rozkwitło od nowa i zastało odrodzone. A usłyszałem wszelkie Błogosławieństwa dla ludzi Dobrych za ich Dobro, a to jest życie w zgodzie z Wolą Bożą i usłyszałem wszelkie Przekleństwo, Biada dla ludzi Złych za ich Zło, a to są czyny bezbożne sprzeczne z Prawem Bożym, gdyż ludzie nie mają prawa do stanowienia praw, a Tron Boga jest i będzie jedynym źródłem Prawodawstwa!

Jako posłaniec jestem wzywany regularnie przed Oblicze Najświętszego, aby zdać relację o ludziach tej Ziemi, czy jest tu ktoś godny, aby można imię jego czy jej duszy zapisać w Księdze Życia dla Zbawienia, a wśród milionów ludzi wokół wcale nie jest łatwo o szczerego Ucznia Drogi Bożej, który za Posłańcem zechciałby wędrować do Królestwa Prawdy, a jest to Rzeczywistość Woli Bożej, tego, co się staje, co było będzie i jest, albowiem Bóg Nieba postanowił i rozkazał. To ciało jest skafandrem, ubraniem dla Boskiej Duszy, ale ludzie muszą skupić ogrom Światła i właściwie postępować, właściwie odczuwać, właściwie mówić i myśleć, aby otwarły się Wrota do Królestwa Boga, albowiem klucze i klucznicy są z drugiej strony, a Władca Dusz rozkazuje otwierać Bramy, aby Wybrany mógł przybyć do Królestwa Boga na Wezwanie, przybyć i przyjąć rozkoszy Boga dla ich bezwzględnego wypełnienia na Ziemi.

Błogosławiony Posłaniec Większy, który otrzymał swój klucz do Bramy, przez którą opuścić może świat Ziemi, kiedy tylko zechce i Błogosławiony Posłaniec Mniejszy, któremu otwierają Bramę, zawsze, gdy wezwany jest rozkazem Króla Nieba. Na wysokości siódmej sfery Arawot siedziba Jahwah Katan EL Moryah Enocha osadzona jest i ugruntowana, a są to Niebiosa Mniejszego Tronu, z którego Władcy Przeznaczenia, Lipika Dewa, kierują losami planety, a Anioły Pokoju, Anioły Zwycięstwa i Anioły Kary wykonują wszelkie polecenia. A przecież są jeszcze dwie wyższe sfery tej Potrójnej Korony planety, ku której zmierzają i wznoszą się najlepsi z ludzi pół bogów (Upadewa) i Aniołów (Bogów, Dewas)! Oczyszczajcie o ludzie Siedem Bram do Niebios, aby wasza dusza znalazła prostą drogę po Promieniach Boskiego Światła, Drogę Wznosu po Łuku Tęczy, Siedmiu Promieni i Siedmiu Bram Światła. Myślcie o wędrowaniu do wyższych światów i szukajcie Przewodnictwa Posłańców Nieba, którzy dzierżą klucz i tych, którym otwarto Bramy, a nie są ślepi w OKU ŚWIATŁA! I bądźcie im posłuszni i wierni we wszystkim, albowiem podług oddania, wierności będą decydować w Niebie o dopuszczeniu was do wzniosłych tajemnic.

Kraina Moryah, Tron i Świątynia na wysokości siódmej Strefy Niebios osadzone są pośród pierścienia wysokich gór, przez które nic ciężkiego ani ciemnego w ogóle przejść nie może. Wasza dusza o ludzie musi być lekka i czysta, inaczej nie wzlecicie na wysokości Diamentowych Niebios, a smród dymu z waszego brudu w żarze Wiecznego Słońca Boga zamknie przed wami Bramy Niebios. Wchodzą tylko Ci, którzy zostali zaproszeni na Ucztę w Niebie i Ci, których wezwano na ostatni Sąd u kresu życia, ale Ci tylko na chwilę, a potem, kiedy zostają przez Władcę osądzeni, są odwożeni Rydwanami Aniołów w miejsce swej kaźni na wieki, i tak przez wcielenia. Gromadźcie Światło Ducha dzieci Ziemi, gromadźcie Światło, abyście rozpuścili i usunęli waszą ciemność i wszelki brud. Jakim Światłem jest dusza Posłańca, który regularnie odchodzi z Ziemi, aby służyć przed Tronem Bożej Woli w pełnej chwale! My was uczymy, aby nie mówić i nie myśleć źle o innych siostrach i braciach w Drodze, ale jakże źli musicie być, kiedy źle mówicie i źle myślicie o Posłańcu Boga, który przynosi wam promienie Światła ze Świątyni Dobra i Prawdy, przynosi wam Wolę Niebios. Strzeżcie Wspólnoty, rozprzestrzeniajcie Nauki, Praktykujcie przyprowadzajcie nowicjuszy do Światła Prawdy, jakim jest Posłaniec Świątyni Paksalam, o której wspominali poprzednicy. Spiralna Droga Tunelu, wiedzie przez wcześniejsze strefy Niebios, ale tylko nieliczni z ludzi docierają do Siódmej Sfery Nieba, a pozostałe dwie dostępne są jedynie Przemienionym w Ogniu, którzy Zmartwychwstali. W każdej sferze Nieba jest Świątynia Boga i jest Tron, na którym zasiada ANIOŁ, KRÓL będący obrazem, ideałem Najwyższego, odpowiednim dla mieszkańców Sfery Niebios, stopnia Królestwa Bożego.

Rozpraszam ciemności i mroki Ziemi, aby przejść przez Bramę Światła, a kto otrzymał Klucz Królestwa Niebios może innym otworzyć Bramę. Kiedy zmierzasz do Posłańca Niebios, wtedy dusza Twoja może przejść przez otwartą dla ludzi Bramę Niebios, którą jest Posłaniec Nieba, a jest to Brama do całkiem wyższego, innego świata, o którym nic nie wie nikt z tych, którzy tam nigdy nie byli.

Pamiętamy każde wejście do wyższego świata, do Królestwa, Siedziby naszej duszy i wielce tęsknimy, aby wrócić, choć wypełniamy tu żołnierską, rycerską służbę w walce z siłami zła i mroku, a to wszystko dla uratowania jak największej liczby dusz, które zechcą odpowiedzieć na wołanie Posłańca i iść za Posłańcem Nieba, aż po kres swego żywota. Życie i śmierć nie ma dla nas znaczenia, kiedy znamy swoje prawdziwe mieszkanie i regularnie odwiedzamy Królestwo Światła, z którego przybywamy, tym samym Świetlistym Tunelem. Kto zamykając oczy widzi ciemność i mrok, ten jest ślepy i pozostaje w ciemności. Błogosławiony, który przybliża się do Bramy, bo gdy oczy zamyka, nawet w nocy widzi Światło a jakże nieliczni skupiają w sobie Boskie Światło. Ci nieliczni są spośród najwierniejszych Uczniów Posłańca Nieba. Nie liczcie, że Bóg weźmie was o ludzie tej Ziemi do Niebios, jeśli my, Jego Posłańcy nie zapiszemy was wcześniej w Księdze Życia Wiecznego i nie wezwiemy po imieniu na ostatnim Sądzie, u kresu waszego ciała w świecie Ziemi! Błogosławieni, którzy ten Przekaz rozpowszechniają wśród niezliczonej rzeszy istot!


Uczeń Moryah, Syn Sługa Nieba.

The Himalaya Master
Jeśli podobał Ci się artykuł
dodaj do niego swój głos
22
Zobacz ranking najbardziej popularnych artykułów na naszej stronie
SZUKAJ na naszej stronie


OGŁOSZENIA
 
Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
CHIŃSKI
.
Prosimy o kontakt
na adres mailowy:
info@himalaya-tirtha.org

Poszukujemy TŁUMACZA
z języka polskiego na
HISZPAŃSKI
.
Prosimy
o kontakt na adres mailowy: 
sadadeva@yahoo.es
Tablica ogłoszeń
 
   
 

© 2005-2010 by Himalaya Tirtha Sangha.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów
zawartych na stronie bez zgody jej autorów jest ZABRONIONE.
Engine by CodaTeam

Kontakt: info@himalaya-tirtha.org


Firefox 3  Submit your website to 20 Search Engines - FREE with ineedhits!
 
strona zaprojektowana
i zarządzana na platformie
Apple Macintosh
komunikację oraz wymianę
danych z serwerem ftp
obsługuje TRANSMIT 3